Austria Open 2014

05.06.2014 10:43
Austria Open Insbruck - 2014.
UKS KORYO reprezenyowało 8 zawodników.
Izabela Majerczyk przegrana 1 walka z Mexykanką zwyciężczynią kategorii 46.
Ewelina Głowacz przegrana z reprezentantką Grecji.
Dominika Maron przegrana z reprezentantką Niemiec.
Patrycja Kornaś wolny los w drugiej walce wygrana z reprezenrantka Finlandii o wejście do półfinału 4-5 przegrana z reprezentantką Niemiec.
Kacper Piaskowy wygrana z reprezentantem Czech druga walka wygrana z reprezentantem Słowacji o wejście do półfinału przegrana z reprezentantem Białorusi 4-8 ( bisłorusin srebrny medal). Mateusz Szczęsnowski wygrana z Włochem przed czasem druga walka wygrana wysoko z reprezentantem Izraela o wejście do półfinału przegrał z reprezentsntem Niemiec 5-8 rywal wygrał kategorie 33 kg.
Bartosz Krzysztofiak przegrał z reprezentantem Sloveni 4-8.
Kamil Skolarus pierwsza walka wygrana z Włochem druga walka przegrana z Węgrem.
Był to nasz pierwszy start na tak mocno obsadzonym turnieju startowało w nim 1700 zawodników z całego świata. Nasz start zaliczam do udanych zwłaszcza że wszystkie walki stały na wysokim poziomie. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za bojową postawę i walkę do końca. Jestem pewny że zdobyte doświadczenie zaprocentuje na następnym turnieju rangi G1 rozgrywanym w Chorwacji w Zagrzebiu gdzie będziemy startować i mam nadzieje że uda nam się wywalczyć medal w powyższych kategoriach.

Galeria zdjęć