20th Zagreb - Croatia Open 2014

16.11.2014 11:11
Na odbywającym się w dniach 15-16 listopada w Zagrzebiu turnieju klasy G-1 Croatia Open startowali zawodnicy UKS KORYO Mszana Dolna, turniej bardzo mocno obsadzony przez reprezentacje narodowe oraz kluby z całego świata 1200 startujących zawodników . Srebrny medal zdobył Mateusz Szczęsnowski ulegając w finale nieznacznie na punkty zawodnikowi z Francji, Patrycja Kornaś uległa zawodniczce z Serbii, Izabela Majerczyk po wyrównanej walce z reprezentantką Niemiec w dodatkowej rundzie przegrała złotym punktem, Kacper Piaskowy w pierwszej walce pokonał reprezentanta Słowacji niestety w drugiej walce uległ Niemcowi na punkty. Turniej możemy zaliczyć do udanych chociaż zabrakło medali  to walki stały na bardzo wysokim poziomie to pokazuje że przyszły sezon musimy startować więcej w zawodach mistrzowskich rangi G1. Serdecznie gratulujemy całej reprezentacji Klubu za godne reprezentowanie klubu i walkę do końca.