Bydgoszcz Cup 2015

20.04.2015 12:02
im
W dniach 17-19.04.2015 w Bydgoszczy rozegrany został Puchar Polski Bydgoszcz Cup w taekwondo olimpijskim zawody rankingowe przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego.
UKS KORYO Mszana Dolna reprezentowało 13 zawodników i zawodniczek : Izabela Majerczyk, Patrycja Kornaś, Sabina Kornaś, Mateusz Szczęsnowski, Bartłomiej Olajossy, Krystian Kornas, Sylwia Kornas, Maciej Klimowski, Kamil Skolarus, Maksymilian Śmieszek, Klaudia Kujacz, Gabriela Dara, Kacper Piaskowy. W zawodach uczestniczyli najlepsi zawodnicy z całej polski nasza najlepsza małopolska reprezentacja z Mszany Dolnej wywalczyła:
Złote medale zdobyli:
 Izabela Majerczyk Reprezentantka Polski aktualnie przygotowuje się do Młodzieżowych Mistrzostw Europy.
 Sabina Kornaś Reprezentantka Polski aktualnie przygotowuje się do mistrzostw Europy które odbędą się we Francji oraz Mistrzostw Świata które odbędą się Korei.
Mateusz Szczęsnowski Reprezentant Polski aktualnie przygotowuje się do mistrzostw Europy które odbędą się we Francji oraz Mistrzostw Świata które odbędą się Korei.
Srebrne Medale zdobyli:
Sylwia Kornaś oraz Kacper Piaskowy.
Brązowe Medale zdobyli:
Maksymilian Śmieszek, Patrycja Kornaś,
Piąte miejsca Bartłomiej Olajossy, Gabriela Dara, Klaudia Kujacz, Krystian Kornas, Kamil Skolarus oraz Maciej Klimowski.
Wszystkim reprezentantom klubu serdecznie gratulujemy wszystkie walki stały na bardzo wysokim poziomie nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony a o wejście w strefę medalową decydowały pojedyncze punkty. Jestem pełen optymizmu przed najważniejszym turniejem Puchar Świata rozgrywanym w Austriackim innsbrucku pod koniec maja oraz najważniejsze zawody dla każdego zawodnika rozgrywane w Posce Mistrzostwami Polski Juniorów i Młodzieżowcwców które odbędą się w Kętrzynie pod koniec czerwca. Wszystkich kibiców i sympatyków prosimy o doping i wsparcie dla całej drużyny.
trener UKS KORYO Mszana Dolna Zbigniew Karpierz

Galeria zdjęć