MPJ i MMP - Poznań Swarzędz 2016

30.05.2016 09:32
W dniu 27- 29.05 rozegrane zostały w Swarzędzu województwo wielkopolskie Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Zawodnicy trenujący na co dziń w Mszanie Dolnej startowali w najważniejszej imprezie sezonu 2016. W kategorii Junior Mistrzem Polski został Mateusz Szczęsnowski pokonując wszystkich przeciwników przed czasem, Srebrną medalistką Mistrzostw Polski została Patrycja Kornaś przegrywając nieznacznie w finale i brązowym medalistom Mistrzostw Polski Juniorów został Kacper Piaskowy UKS KORYO. W dniu 28 rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski zawodnicy mieszkający i trenujący w Mszanie Dolnej ale startujący pod uczelnianym klubem AZS AWF Kraków Taekwondo Olimpijskie pod okiem trenera Zbigniewa Karpierza zdobyli: Młodzieżowymi Mistrzami Polski zostali Izabela Majerczyk, Maciej Klimowski, Srebrną Medalistką Mistrzostw Polski została Dominika Maron oraz Brązowym medalistom Młodzieżowych Mistrzostw Polski został Kornaś Krystian. V miejsce zdobyła Sylwia Kornaś i Bartłomiej Olajossy. Drużynowo nasi zawodnicy zostali III najlepszą drużyną w Polsce.
Gratulacje dla wszystkich za wysokie wyniki sportowe.